O Nas

Time Work Pol

Dlaczego Time Work Pol?

Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem, przez te lata pracy nauczyliśmy się, że najważniejsi w naszej branży są ludzie. Ich predyspozycje, umiejętności, cele i marzenia. Dlatego, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby poznać jego oczekiwania i pomóc mu znaleźć to czego szuka.

Jeśli jesteś osobą, która chce znaleźć pracę, masz pewność, że z nami podejmiesz decyzje, dzięki którym będziesz mógł poszerzać swoje kompetencje i spełnić ambicje. W pełni wykorzystasz swój potencjał, dzięki pracy, która Ci to umożliwi.

Jeśli jesteś pracodawcą, znajdziemy dla Ciebie osoby, które wzbogacą Twój zespół swoim zapałem do pracy i umiejętnościami idealnie dopasowanymi do potrzeb Twojej firmy.

Dysponujemy również pokaźną bazą specjalistów, którzy będą w stanie efektywnie poprowadzić wybrane przez Ciebie działy Twojego przedsiębiorstwa. Co sprawi, że będziesz mógł w pełni oddać się najbardziej kluczowym kwestiom.

Dodatkowo możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie prowadzenia procesów rekrutacji, administracji, czy HR`u.

Nasza firma to miejsce, w którym znajdziesz kompleksową pomoc w zakresie szukania pracy, ale także w zakresie szukania pracowników i usprawniania procesów w Twojej firmie.

0
Członków
0
Lat Doświadczenia

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Profesjonalizm

W naszej pracy stawiamy na wiedzę i doświadczenie. Szukasz dobrych pracowników? Pomożemy Ci znaleźć idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb ludzi pełnych pasji. Szukasz pracy? Otworzymy przed Tobą drzwi do kariery zawodowej.

Indywidualne podejście

Wiemy, że nasza branża do przede wszystkim ludzie, każdy ma inne oczekiwania, cele, czy możliwości. Dlatego do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, po to aby wszyscy byli usatysfakcjonowani swoim wyborem.

Wsparcie

Poszukiwanie pracownika lub pracy, prowadzi do wielu pytań, chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Poznaj nasz zespół

Marta

Specjalista ds. Rekrutacji

Tobiasz

Specjalista ds. Rekrutacji Stałych

Agnieszka

Ekspert Rekrutacji Stałych

Prowadzisz większy projekt?