Chcesz starać się o pracę za granicą, ale nie wiesz od czego zacząć? Poszukiwanie odpowiedniej oferty pracy i stosunek pracy powierzcie Państwo profesjonalistom. Time Work Pol to jedna z najbardziej zaufanych agencji pracy, oferująca swoim klientom współpracę z rzetelnymi pracodawcami!

Poszukiwanie pracy za granicą nie jest łatwym zadaniem. Nie znając pułapek zagranicznego rynku pracy łatwo jest natknąć się na oszustów lub podjąć pracę na niekorzystnych warunkach. Dlatego coraz więcej osób woli zgłaszać się do zaufanych firm oferujących zatrudnienie za granicą, wśród których znajduje się Time Work Pol.

Nasza agencja rekrutacyjna zajmuje się rekrutacją obywateli Ukrainy, a także mieszkańców innych krajów Europy i Wschodu. Prezentujemy szeroką gamę ofert pracy dla obywateli Ukrainy, Białorusi, Rosji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Kirgistanu, Mołdawii, Czarnogóry, Serbii, Albanii, Chorwacji i Macedonii w Europie, w takich krajach jak: Polska, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Niemcy, Belgia, Holandia, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania, Wielka Brytania.

Pamiętaj, że kontaktując się z ekspertem unikasz zbędnych formalności, oszczędzasz czas i pieniądze.

Dbamy o to, aby każda osoba, która się do nas zgłosi, wykorzystała swój potencjał i otrzymała szansę na podjęcie dobrze płatnej pracy.

JAKO JEDNA Z NAJLEPSZYCH AGENCJI ZATRUDNIENIA ZA GRANICĄ​

OFERUJEMY:

Szeroki zakres ofert pracy

Spersonalizowane dopasowanie ofert pracy na podstawie danych klienta

Pomoc prawna w zakresie umów o pracę i wiz

Brak ukrytych opłat, prowizji lub innych nieokreślonych opłat

Zapewnienie legalności naszych usług

LISTA NASZYCH WOLNYCH MIEJSC PRACY