TimeWorkPol

Agencja pracy, dla której ludzie są najważniejsi.

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy dla Ciebie dostępni!

Usługi jakie świadczymy

Dla pracodawcy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych kandydatów, dopasowanych do potrzeb Twojej działalności. Dodatkowo nasze usługi obejmują też wsparcie procesów Twojej firmy, dzięki czemu będzie ona bardziej wydajna, a Ty będziesz mógł w pełni poświęcić się najbardziej kluczowym sprawom.

Dla pracowników

Pomożemy Ci w znalezieniu pracy na miarę Twoich umiejętności! Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie dostrzec Twój potencjał i ocenić predyspozycje. Wszystko po to, aby pomóc Ci w podjęciu satysfakcjonującej decyzji zawodowej, która pozwoli Ci na realizację celów.

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Profesjonalizm

W naszej pracy stawiamy na wiedzę i doświadczenie. Szukasz dobrych pracowników? Pomożemy Ci znaleźć idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb ludzi pełnych pasji. Szukasz pracy? Otworzymy przed Tobą drzwi do kariery zawodowej.

Indywidualne podejście

Wiemy, że nasza branża do przede wszystkim ludzie, każdy ma inne oczekiwania, cele, czy możliwości. Dlatego do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, po to aby wszyscy byli usatysfakcjonowani swoim wyborem.

Wsparcie

Poszukiwanie pracownika lub pracy, prowadzi do wielu pytań, chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Poznaj nasz zespół

Marta

Specjalista ds. Rekrutacji

Tobiasz

Specjalista ds. Rekrutacji Stałych

Agnieszka

Ekspert Rekrutacji Stałych

Nasz zespół to grupa młodych ludzi pełnych zapału i pasji do tego, czym się zajmują. Doskonale wiedzą jakim wyzwaniem jest znalezienie dobrej pracy, a także odpowiedniego pracownika, dlatego angażują się w każdy proces. Wszystko po to, aby dać ludziom satysfakcję z wykonywanej pracy lub z dobrze funkcjonującej działalności. Posiadamy również specjalistów, którzy pomogą efektywnie zarządzać wybranymi przez Ciebie działami Twojej firmy.

Co mówią o nas klienci

“Zespół firmy Time Work Pol to bardzo zaangażowani w swoją pracę ludzie, pomogli mi znaleźć pracowników, którzy pasują do profilu mojej działalności. Jestem bardzo zadowolony z doboru kandydatów, dzięki którym moja firma może się rozwijać. Otrzymałem również pomoc w zarządzaniu procesami HR`u i administracji, co usprawniło funkcjonowanie mojego przedsiębiorstwa. Polecam!”

Marek S.

Właściciel Kerja Kuy
0
Klientów
0
Projektów
0
Lat Doświadczenia

Prowadzisz większy projekt?