Dla pracodawców

bg

Time Work Pol – fachowość, skuteczność, zaangażowanie.

«Time Work Pol» – agencja zatrudnienia specjalizująca się na doborze fachowców w branży budowlanej od roku 2017.

Nasz cel – zostać partnerem Państwa firmy w profesjonalnym rozwiązywaniu problemów związanych z wyszukiwaniem i doborem personelu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani operatywnym i profesjonalnym doborem personelu w Polsce i całej Europie, Agencja zatrudnienia Time Work Pol będzie dla Państwa niezastąpionym wsparciem. Nasi rekruterzy prowadzą skuteczne działania według najnowszych metod w zakresie wyszukiwania personelu, selekcji kandydatów zgodnie z wymogami zamawiającego oraz oceny kryteriów zawodowych i osobistych kandydatów. Pomożemy Państwu szybko znaleźć wysoce zmotywowany personel, co przekłada się na długotrwałość pracy takiego pracownika w firmie.

Zlecając wyszukiwanie pracowników zawodowcom z agencji zatrudnienia, otrzymują Państwo dostęp do naszej obszernej własnej bazy kandydatów. Jeżeli poszukujecie Państwo wyspecjalizowanych specjalistów, zawodowców z unikatowym doświadczeniem pracy – rekruterzy Time Work Pol przeprowadzą niezbędne badanie rynku i operatywnie przedstawią Państwu listy kandydatów, stosując metody bezpośredniego wyszukiwania personelu i headhuntingu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego timeworkpol@gmail.com w celu zamówienia usług rekrutacyjnych lub otrzymania porady w dowolnej kwestii z zakresu doboru personelu.

Zapraszany i liczymy na przyszłą współpracę!

Nasze specjalności

Murarz
Spawacz

Zbrojarz

Betoniarz

Wykończenia
Budowa statków

Elektryk

Magazynier

Zrekrutowaliśmy dla naszych klientów

Polska

Spawacze
Murarz
Zbrojarz
Magazynier
Pomocnik
Budowa statków

Niemcy

Wykończenia
Ślusarz
Pomocnik
Szlifierz
Zbrojarz
Spawacze

Austria

Elektryk
Magazynier
Spawacze
Wykończenia
Ślusarz
Murarz

Norwegia

Budowa statków
Wykończenia
Dekarz
Stolarz/Cieśla
Spawacze
Hydraulik

Szwecja

Spawacze
Dekarz
Pomocnik
Zbrojarz
Murarz
Betoniarz

Dania

Dekarz
Szlifierz
Hydraulik
Glazurnik
Betoniarz
Wykończenia

Nasi klienci

W celu znalezienia doświadczonych spawaczy zwróciliśmy się do agencji Time Work Pol. Wszyscy pracownicy agencji uważnie słuchają wszelkich uwag zamawiającego, są kontaktowi, starają się uwzględniać i spełniać wszystkie życzenia klienta. W ciągu całego okresu współpracy pracownicy agencji wykazywali się profesjonalizmem, dokładnym podejściem przy ustaleniu potrzeb klienta oraz spełniali wysokie standardy jakości pracy. W wyniku tego zatrudniliśmy 5 wysokiej klasy spawaczy.

MIRABUD SA

Nasza firma współpracuje z Time Work Pol już drugi rok. Pierwsze pół roku koncentrowaliśmy się głównie na poszukiwaniu zbrojarzy w Austrii. Nie jest to proste, ponieważ niełatwo jest znaleźć w tej chwili brygadę doświadczonych fachowców, lecz pomimo tego Time Work Pol doskonale poradzili z takim wyzwaniem i znaleźliśmy właśnie takich fachowców, którzy wykonują prace szybko i jakościowo.

ANNA BUDINV SP. Z O.O.