Dla pracowników

bg

Chcesz znaleźć pracę za granicą, lecz nie wiesz od czego zacząć? Powierz zawodowcom kwestię poszukiwania odpowiedniego wakatu i załatwienia formalności związanych z zatrudnieniem.

Firma Time Work Pol zalicza się do grona sprawdzonych agencji zatrudnienia za granicą, oferując klientom współpracę z wiarygodnymi pracodawcami!

Poszukiwanie pracy za granica to dosyć niełatwe zadanie. Nie znając wszystkich «podwodnych raf» zagranicznego rynku pracy, łatwo napotkać oszustów lub zostać zatrudnionym na niekorzystnych warunkach. Dlatego coraz więcej osób woli zwrócić się do sprawdzonych firm zapewniających znalezienie pracy za granicą, do których także zalicza się Time Work Pol.

Nasza agencja zatrudnienia zajmuje się doborem ofert pracy dla obywateli Ukrainy oraz mieszkańców innych krajów Europy i Wschodu. Oferujemy szeroki wybór ofert pracy dla obywateli Ukrainy, Białorusi, Rosji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Kirgizji, Mołdawii, Czarnogóry, Serbii, Albanii, Chorwacji, Macedonii w krajach Europy, m. in.: w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Niemczech, Belgii, Holandii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii.

Pamiętaj, że zawracając się do fachowców, unikasz zbędnej papierologii, oszczędzasz własny czas i pieniądze.

Robimy wszystko, żeby każda osoba, która do nas się zwróci, mogła zrealizować swój potencjał i otrzymała możliwość objęcia dobrze płatnego stanowiska pracy.

Będąc jedną z najlepszych agencji poszukujących pracę za granicą, oferujemy:

iconPic

Szeroki wybór ofert pracy

iconPic

Indywidualny dobór miejsca pracy na podstawie danych klienta

iconPic

Pomoc prawną w zakresie sporządzenia umowy o pracę i otrzymania wizy

iconPic

Brak ukrytych kosztów, marż i innych płatności

iconPic

Gwarancję legalności naszych usług